101 # GUOFANG YOLU, ZHUHAI CITY, GUANGDONG, PR ÇİN, 519000
Ana sayfa

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
iyi kalite Tren Anabolik Steroid satış için
Joy Her zaman sizinle çalışacağımızdan endişelenme. Aynı kalitede toz ve yağlara sahipler, ancak fiyatlarınız çok daha iyi. Ambalajlarınız mükemmel!

—— Marco - İngiltere

Çok iyi söylemeliyim, tozlarınızı denedim, kazandıklarımdan çok etkilendim! Kesinlikle senden sipariş verecekmisin Sizler dahisiniz! TEŞEKKÜRLER!

—— Conrad - ABD

Ben sohbet şimdi

Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd. Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Mavi Ejderha
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 9,000,000-12,000,000
Yıl kurulan : 2001 (Factory)
İhracat p.c : 80% - 90%
Email: joy@ycphar.com
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co, ltd., Lider üreticisi ve Çin ilaç hammadde tedarikçisi, Zhuhai City Guangdong Eyaleti bulunur. Biz, SGS tarafından onaylanmış ve ISO9001 sertifikalı bir şirketiz ve ilaç hammaddelerini ithal etmek ve ithal etmek için yetki sahibiyiz. Ürünlerimiz hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarda satılmakta ve müşterilerimiz tarafından çokça tavsiye edilmektedir. Araştırma, üretim, süreç ve satışları entegre ederek, oral steroid tozları, testosteron serileri, nandrolone serileri, boldenon serileri, trenbolone serileri, drostanolone serileri ve diğer ilgili ürünler de dahil olmak üzere anabolik steroid hormon çiğlerini üretmekte ve ihraç etmekteyiz. Avustralya, İngiltere, Rusya, ABD, Brezilya, Kanada, AB Ülkeleri, Kolombiya, Suudi Arabistan, Lübnan, Meksika ve Tayland gibi dünya genelinde eczanelere ve sağlık şirketlerine ihraç edilen yüksek ve güvenilir kalitededirler.

Ürünlerimiz, aynı zamanda uluslararası standart ulaşmak ve yüksek düzeyde araştırma grubu, gelişmiş aparat ve istikrarlı ve güvenilir kalite sağlamak için iyi bir bilimsel atmosfere sahip FCC, USP, EP ve BP gereksinimlerini uygun çoğu iç piyasanın gelişmiş standart ulaşmak . Fabrikamızda komple QA ve QC sistemi bulunmaktadır. Ürünleri analiz etmek ve kontrol etmek için HPLC, GC ve UV spektrofotometre gibi yüksek verimlilik ve yüksek hassasiyete sahip enstrümanları analiz eden yetkili setlere sahibiz.

Her zaman rekabetçi fiyat ve hızlı ve% 100 güvenli teslimat ile yüksek kaliteli kimyasal hammadde sunmayı hedefliyoruz. Seninle iyi iş ilişkisi kurmak için sabırsızlanıyoruz. Birlikte daha iyi ve sağlıklı yaşam için gayret edelim.

İletişim bilgileri
Zhuhaishi Shuangbojie Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Joy

Tel: 86-18578209858

Faks: 86-0756-8889806

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)